9. Допоможи Суперромбику обчислити площу та периметр квадрата зі стороною 10 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Волошкевич Влад.

Покрокове пояснення:

P = a * 4 = 10 * 4 = 40 (см)
S = a * a = 10 * 10 = 100 (см2)