Знайдіть середнє арефментичне чесел 1,6 і 1,8


Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Відповідь:

1)1,6 + 1,8=3,4

2)3,4/2=1,7

Покрокове пояснення:

Отвечает Синицын Максим.

додаємо 1,6 +1,8=3,4

тоді ділимо на к-сть доданків (2 в нас)

3,4/2=1,7