Помогите розвязать задачу У двох ящиках було 235 груш. Відомо, що в першому ящику було на 55 груш

більше, ніж у другому. Скільки груш було в кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

х=груш в другому ящику

х+55=груш в першому ящику.

х+х+55=235

2х=235-55

2х=180

х=90

1)груш в першому ящику=х+55=90+55=145

2)груш в другому ящику=х=90