Довжина прямокутного паралелепіпеда 40 см. Його висота становить 20% довжини , а ширина становить

3/4 висоти. Обчисліть суму довжин усіх ребер паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Відповідь:

312 см

Покрокове пояснення:

40 ÷ 4/3 = 30 (см) - ширина парелелепіпеда

20% = 0.2

40 × 0.2 = 8 (см) - висота паралелепіпеда

4 × (40 + 30 + 8 ) = 312 см.