В магазині було 10 м'ячів а скакалок на 5 менше скільки скакалок і м'ячів було разом


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Роман.

Ответ:

Раз скакалок на 5 менше, то скакалок було 10-5=5

Всього ск і мяч було 10+5=15

Відповідь 15

Пошаговое объяснение:

Отвечает Малова Катя.

1 дія: 10 - 5 = 5

2 дія: 10+5 = 15

відповідь: 15 скакалок і м'ячів було разом