Рішіть задачу будь ласка СРОЧно З двох міст відстань між якими дорівню є 42км одночасно в одному

напрямі виїхали два автомобілі Один із них рухався позаду зі швидкістю 70км/год а другий 56км/год. Через скільки год після початку руху перший автомобіль наздожене другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.

1)70-56=14(км/г) - швидкість зближення під час руху навздогін.

2)42:14=3(г) - через 3 години другий наздожене першого.

Вiдповiдь: другий наздожене першого через 3 години.

Отвечает Доскина Вика.

1)70-56=14(км/г) - швидкість зближення під час руху навздогін;

2)42:14=3(г.) - через 3 години другий наздожене першого.

Вираз:

42:(70-56)=3(г.) - через 3 години другий наздожене першого.

Вiдповiдь: другий наздожене першого через 3 години.