Сторона основи правильноï чотирикутної піраміди дорівнює 4 см, а об'єм - 64 см3. Знайдіть висоту

піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Коробьев Влад.

V=1/3ha^2

64=1/3h*16

64=16/3h

h=12