Градусні міри суміжних кутів пропорційні числам 7 і 11. Чому дорівнює більший кут.


Ответы на вопрос

Отвечает Скрепнюк Егор.

Ответ:

Нехай x коефіцієнт пропорційності, тоді 1кут= 7x, а 2кут=11. Маємо рівняння:

7x+11x=180°

18x=180°

x=180°:18

x=10

Тоді більший кут=10*11=110

Пошаговое объяснение:

Можно корону¯\_(ツ)_/¯