2.(2 бали) Розв'яжіть задачу: У першому мішку було в 3 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з

першого мішка взяли 4 кг борошна, а в другий додали 2 кг, то в мішках стало порівну бо- рошна. Скільки кілограмів борошна було в кожному міш- ку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобриков Даниил.

Відповідь:

Нехай у першому мішку було (3х) кг борошна,

а у другому (х) кг борошна.

Складемо рівняння:

3х - 4 = x + 2

3x - x = 2 + 6

2x = 8

x = 4 (кг) - було борошна у другому мішку;

4 × 5 = 20 (кг) - було борошна у першому мішку;