Від мотузки довжиною 14,31 м відрізали2/3 її довжини,а потім 7/9 залишку.Скільки метрів мотузки

залишилось

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Валерия.

Ответ:

1,06 м

Пошаговое объяснение:

1-й раз отрезали

1)~~ 14.31  \cdot \dfrac{2}{3}  = 9.54~(m)

Осталось

2) 14,31 м - 9,54 м = 4,77м

2-й раз отрезали

3)~ 4,77\cdot \dfrac{7}{9} =3,71~(m)

Окончательно осталось

4) 4,77м - 3,71м = 1,06 м.