Nº1 Одна цигарка руйнуе 0,025 грам вітаміну С. Денна норма прийому вітаміну С 0,5 грам . Скільки

вітамін краде у себе той , хто викурює 14 цигарок на день ? Скільки вітаміну С у нього залишається ? Nº2 Вiдомо , якщо людина провела 1 годину в приміщенні , де палили , то це рiвносильне 4 випаленим цигаркам . Скільки людина втратила вітаміну С , якщо пробула в такому приміщенні 2 години ? Nº3 Після палiння відбувається зменшення діаметра найдрібніших аретрiй на 30 % . Наскільки мікрон зменшився діаметр артерії , якщо він дорівнював 20 мiкронів ? Чому він став дорівнювати ? Допоможіть будь ласка! Даю 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Оленькова Анастасия.

Відповідь:

14*0,025=0,35(г) втратила

0,5-0,35=0,15(г) щалишилося

4*2=8 (г) стояла в приміщенні де палили

8*0,025=0,2(г) вітаміну с втратила

Покрокове пояснення: