Із однієї точки проведено до площини похилу і перпендикуляр.Знайти кут між похилою і площиною,якщо

довжина похилої = 2 см,а довжина перпендикуляра становить корінь3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гафуров Юсуф.

Відповідь: 60°

Покрокове пояснення:

фото


Отвечает Радкевич Павел.

Ответ:

кут між похилою і площиною дорівнює 60°

Пошаговое объяснение:

Нехай на малюнку:

Площина альфа

АВ - похила, довжина якої 2 см

АС - перпендикуляр, довжина якого \sqrt{3} см

Треба знайти кут АВС - ?

Розв'язання:

знайдемо цей кут через тригонометричні властивості, тобто в нашому випадку через синус:

Синус - це відношення протилежного катета до гіпотенузи. В нашому випадку відношення АС до АВ, або:

\frac{\sqrt{3} }{2}

Тепер у таблиці тригонометричних значень знаходимо, якому синусу гострого кута відповідає значення в \frac{\sqrt{3} }{2}.

Це 60°

Отже, кут між похилою і площиною дорівнює 60°