фабрика за місяць виготовлила 526 000м тканини різних видів. ситець становить 1/5 усіїї кількості,

фланель-0,8залишку а решта- сантин і бязь, до тогож сатину виготовлили на 7 разів менше ніж бязі скільки м бязі фабрика виготовилила за місяць .​

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Саня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

526000 * 1/5 = 105200м ситцю

526000 - 105200 = 420800 м залишок

420800 * 0,8 = 336640 м фланелі

526000 - 105200 - 336640 = 84160 м це сатин і бязь

Нехай сатину виготовили - х м, тоді бязі 7х м. Складемо рівняння:

х + 7х = 84160

8х = 84160

х = 84160 : 8

х = 10520 м виготовили сатіну

7х = 7 * 10520 = 73640 м виготовили бязі за місяць