3. В олімпіаді з математики взяло участь 25 учнів. Кількість учнів, які випередили Миколку, у 3

рази менша від числа учнів, які йому поступилися. Яке місце зайняв Микола? А) 6-е Б) 7-е B) 19-e Г) 18-е Дам 40б срочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Неркоев Алишер.

Ответ:

Кількість учнів, які випередили

Миколку-х

які йому

поступилися-3х

складаємо рівняння х+3х=24

4х=24

х=24/4=6  -Кількість учнів, які випередили

Миколку

відповідь Б) 7-е місце зайняв Микола

Пошаговое объяснение: