Допоможи Хвалькові обчислити периметр квадрата зі стороною 9 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Звездина Маша.

Відповідь:   Р =  36 дм .

Покрокове пояснення:

У квадрата   а = 9 дм ;   Р = 4а = 4 * 9 = 36 ( дм ) ;   Р =  36 дм .