Банк надає 5 % річних на внески. Скільки стане грошей на рахунку через рік, якщо на рахунок у банк

було внесено 14 000 грн? Срочноо

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)14 000:100*5= 700 (грн.) 5% річних - прибуток на вклад 14 000

2) 14 000+700=14700(грн.) стане на рахунку через рік

Отвечает Бармакова Яна.

Пошаговое объяснение:

5% = 5 : 100 = 0,05

1) 14000 * 0,05 = 700 (грн) - проценты от 14000 грн за 1 год

2) 14000 + 700 = 14700 (грн) - сумма на счету через 1 год

Ответ: 14700 грн