Обчисліть висоту піраміди, основою якої є квадрат з діагоналлю 3√2 см, а висота піраміди дорівнює

36 см³

Ответы на вопрос

Отвечает Илахунова Дильхумар.

Обчисліть висоту піраміди, основою якої є квадрат з діагоналлю 3√2 см, а об`єм дорівнює 36 см³.

Ответ:

12 см.

Пошаговое объяснение:

об`єм піраміди V=1/3 * S осн. * h

сторона квадрата  а=d/√2=(3√2/√2) = 3 cм

S осн = 3²=9 см²

36=1/3 * 9 * h;  3h=36   h=12 см.