1. У прямокутнику одна сторона більша за іншу 6 см. Знайди площу прямокутника, якщо периметр

дорівнює 28 см. на a​

Ответы на вопрос

Отвечает Мелентьев Валёк.

Відповідь:

40 см^2.

Покрокове пояснення:

Позначимо більшу сторону як Х, у такому випадку меньша сторона дорівнює ( Х - 6 ).

Периметр прямокутника дорівнює подвоєній сумі його сторін. За умовами задачі цей периметр дорівнює 28 см.

Р = 2×Х + 2×(Х-6) = 2Х + 2Х - 12 = 28

4Х - 12 = 28

4Х = 28 + 12 = 40

Х = 40 / 4 = 10 см - більша сторона.

Х - 6 = 10 - 6 = 4 см - меньша сторона.

Площа прямокутника знаходиться як результат множення його сторін.

10 × 4 = 40 см^2.

Отвечает Савчук Ангелина.

Ответ:

40 см²

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = х + 6 см

Р = 28 см

S = ? см²

2 * (х + х + 6) = 28

2 * (2х + 6) = 28

4х + 12 = 28

4х = 28 - 12

4х = 16

х = 16 : 4

х = 4

1 сторона = (х) = 4 см

2 сторона = (х + 6) = 4 + 6 = 10 см

Р = 2 * (4 + 10) = 2 * 14 = 28 см

S = 4 * 10 = 40 см²