Завдання 48 Мідь становить 1/11 маси сплаву. Скільки кілограмів міді міститься у 2640 кг такого

сплаву?__________________________________ Завдання 49 На скільки 1/3 від числа 0,15 менше ніж 2,5% від числа 40?__________________________________С ПОДРОБНЫМ ОБЪЯСНЕНИЕМ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№48

2640 кг - 1

  х кг     - 1/11

х = 2640 * 1/11 = 240 кг міді міститься у 2640 кг такого сплаву

№49

1/3 - х

1    -0,15

х= 0,15 * 1/3 = 0,5

40 - 100%

 х   - 2,5%

х = 40 * 2,5% : 100%= 1

1 - 0,5 = 0,5 на стільки 1/3 від числа 0,15 менше ніж 2,5% від числа 40?