У дитячий садочок привезли сливи,груші,яблука.Слив привезли 28кг гоуш на 16 кг більше ніж слив,а

яблук стількиж скільки слив і груш разом. Скільки всього кілограмів фруктів привезли в дитячій садочок?

Ответы на вопрос

Отвечает Volk Olya.

Ответ:

1) 28+16=44(кг)- груш

2)28+44=72(кг)-яблук

3) 28+44+72=144(кг)- фруктів разом