Знайти периметр чотирикутника у см зі сторонами 5дм, 6см, 43см , і 0,4м​


Ответы на вопрос

Отвечает Блиндовская Анастасия.

Ответ:

Р=139см

Объяснение:

P=a+b+c+d

a,b,c,d - сторони чотирикутника

а=5дм, b=6см, c=43см , d=0,4м​

Одиниці виміру мають бути однаковими, отже

a=50см

d=40см

Звідси, P=a+b+c+d

Р=50+6+43+40=139(см)

Отвечает Ермохина Анна.

Відповідь:499

Покрокове пояснення: P=a+b+c+d

переводимо у см

5дм=50см

0,4м=400см

50см+6см+43см+400см=499