Від села до міста 150 км автомобіль проїхав за дві години. За першу годину він подолав 3/5 усієї

відстані. За яку годину автомобiль проїхав більше кілометрів і на скільки? дам 10 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Ярик.

Відповідь:

За першу годину автомобіль проїхав на 30 км більшу відстань, ніж за другу.

Покрокове пояснення:

Відстань ( S ) - 150 км

Час який витратив ( t) - 2 години

За першу годину він подолав 3/5 усієї відстані отже :

t₁ = 1 година

S₁ = 3/5S

1) Знайдемо який шлях подолав автомобіль за першу годину :

\displaystyle S_{1}=\frac{3}{5}S = \frac{3}{5}*150 = 3*30= 90\ km

2) Знайдемо який шлях подолав автомобіль за другу годину :

S₂ = S - S₁ = 150 - 90 = 60 km;

3) Оскыльки 90 км > 60 км , отже за першу годину автомобіль проїхав більшу відстань ніж за другу;

4) Знайдемо на скільки більше відстань проїхав автомобіль за першу годину :

90 - 60 = 30 км;

на 30 км більше проїхав автомобіль за першу годину.