Два волосепидисти рухалися з однаковою швидкістю яку відстань подолав кожний якщо один був у дорозі

6год а інший 2 год причому перший проїхав на 52 км більше ніж другий​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирилкина Алина.

Ответ:

нехай відстань буде х тоді

6х-2х=52

4х=52

Х=52:4

Х=13

1)13•6=78(км)-проїхав 1 велосипедист

2)13•2=26(км)-проїхав 2 велосипедист