решите очень срочно пожалуйста!!! Два велосипедиста рухалися з однаковою швидкістю. Яку відстань

подолав кожен з них якщо один був у дорозі 6год, а інший - 2 год, причому перший проїхав на 52 км більше, ніж другий?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость велосипедистов, км/ч.

6x=2x+52

6x-2x=52

x=52/4=13 км/ч

6·13=78 км преодолел 1-й велосипедист.

2·13=26 км преодолел 2-й велосипедист.