Запиши дріб 15 у вигляді дробу зі знаменником 10. Можете ещё объяснить как?


Ответы на вопрос

Отвечает Медеубай Дана.

Відповідь:

\frac{2}{10}

Покрокове пояснення:

\frac{1}{5} =\frac{1*2}{5*2} =\frac{2}{10}

Потрібно зробити знаменник 10, ділите 10 на попередній знаменник - число 5 (10:5=2), тобто вам потрібно чисельник і знаменник даного дробу помножити на 2.