Поле прямокутников формы Машає площу 560 м^2, його довжина —80м. Обчислить пиметор поля


Ответы на вопрос

Отвечает Совостьянов Родион.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо ширину поля b = S: a = 560 : 80 = 7(м)

Периметр дорівнює: P = 2(a + b) = 2(80 + 7) = 174 (м)