На зустріч з письменником прийшли 4 групи по 8 дітей у кожній і 3 групи по 9 дітей у кожній.

Скільки всього дітей прийшло на зустріч?

Ответы на вопрос

Отвечает Симкина Арина.

Ответ:

59

Пошаговое объяснение:

4×8=32

3×9=27

32+27=59