54 шестикласника та 45 семи- класників потрібно розділити на однакові групи так, щоб у всіх групах

кількість шестикласни кiв i кiлькiсть семикласників була однаковою. Яка найменша кількість учнів може бути у кож- ній групі? помогите пожалуйста быстрее в 11:35 нужно сдавать уже.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 54 і 45:

54 = 2 · 3 · 3 · 3

45 = 3 · 3 · 5

Загальні множники чисел: 3; 3

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх спільні множники

НСД (54; 45) = 3 · 3 = 9

54 : 9= 6 шестикласників

45 : 9 = 5 семикласників

6 + 5= 11 найменша кількість учнів може бути у кожній групі