Порівняти дроби 11/30 і 7/15 срочно!!


Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Катя.

Ответ:

7/15

Пошаговое объяснение:

зводимо дроби до спільного знаменника :2 *7=14

2*15=30 , вийшло 14/30,. Висновок: 14/30 більше за 11/30

Отвечает Куюмчян Эдгар.

Ответ:

11/30<7/15=165/450<210/450