#2Знайдіть точку, яка належить осі абсцис і рівновіддалена від точок А(4;-5;6) і В(2;3;-4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

Пошаговое объяснение:

О(х;0;0)

АО=√((4-х)²+(-5-0)²+(6-0)²)=

=√(16-8х+х²+25+36)=√(х²-8х+77)

ВО=√((2-х)²+(3-0)²+(-4-0)²)=

=√(4-4х+х²+9+16)=√(х²-4х+29)

АО=ВО

√(х²-8х+77)=√(х²-4х+29)

х²-8х+77=х²-4х+29

-8х+4х=29-77

-4х= -48

х=12

ответ: О(12;0;0)