2/3 і 4/11 до якого найменшого спільного знаменника можна звести дані дроби? Виконай цю дію.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Лера.

2/3=22/33

4/11=3/33

Пошаговое объяснение:

как-то так