До якого найменшого спільного знаменника можна звести дані дроби? Виконайте цю дію 1) 7/12 і

17/36 2) 3/7 і 9/28 3) 5/7 і 3/5​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Анастасия.

Ответ:

1) 36 (36÷36, 36÷12=3)

2) 28 (28÷28, 28÷7=4)

3) 35 (35÷5=7, 35÷7=5)