3 пункту А в напрямку пункту в вийшов турист зі швидкістю 2,8 км/год. Одночасно з пункту В в тому

самому напрямку вийшов другий турист, швидкість якого в 2,1 рази менша за швидкість першого. Через скільки годин після початку руху перший турист наздожене другого, якщо відстань між пунктами А і В дорівнює 22 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Любовь.

Пошаговое объяснение:

1) 2,8 : 2,1 = 28/10 : 21/10 = 28/10 * 10/21 = 28/21 = 4/3 = 1 1/3 (км/ч) - скорость 2 туриста

2) 2,8 - 1 1/3 = 28/10 - 4/3 = 84/30 - 40/30 = 44/30 = 22/15 = 1 7/15 (км/ч) - скорость сближения при движении в догонку

3) 22 : 1 7/15 = 22 : 22/15 = 22 * 15/22 = 1 * 15/1 = 15/1 = 15 (часов) - догонит первый пешеход второго