З пункту А в напрямку пункту Вийшов турист зі швидкістю 2 4/5 км/год одночасно з пункту В в тому

напрямку вийшов 2 турист зі швидкість якого в 2 1/10 раза менше за швидкість першого туриста. Через скільки годин після початку руху 1 турист наздожене 2 туриста, якщо відстань між пунктами А і В 22 км

Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилов Таир.
1) 2 4/5 : 2 1/10=14/5:  21/10=14/5*10/21=4/3= 1 1/3 км/год  (швидкість 2 туриста)
2) 2 4/5 + 1 1/3= 14/5+4/3= 62/15=4 2/15  км/год (загальна швидкість)
3) 22 : 4 2/15 = 22: 62/15=5 годин
Відповідь 5 годин