Щоб знайти 2/5 від числа 15, потрібно ....​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Милана.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

треба 15 помножити на 2/5

15*2/5=30/5=6

думаю що правильно