Розв'яжіть рівняння 14-3k/2 = 13/3 з поясненням будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Уксусова Ксюша.

Пошаговое объяснение:

(14 - 3к)/2 = 13/3

3 * (14 - 3к) = 13 * 2

42 - 9к = 26

9к = 42 - 26

9к = 16

к = 16 : 9

к = 16/9

к = 1 7/9

Отвечает Борозенец Юлия.

Ответ:

якщо честно то думаю, що так.....