Памагіте пж 4 нескоротних дроба


Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Диана.

Ответ:

\frac{2}{5}, \frac{3}{7}, \frac{1}{2}, \frac{1}{7}

Объяснение: Чисельник (те що зверху) та знаменник (те що знизу) не повині мати однакові дільники окрім єдиниці.