скільки різних правильних нескоротних дробів можна скласти із чисел 2 3 5 17 30 так щоб чисельник і

знаменник були різні

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Виктория.

Відповідь:

7 дробів

Покрокове пояснення:

\frac{2}{3} \frac{2}{5} \frac{3}{5} \frac{2}{17} \frac{3}{17} \frac{5}{17}\frac{17}{30} - 7 дробів