1 Функцію задано формулою Знайдіть значення функції якщо значення аргументи дорівнює 0, 36​


Ответы на вопрос

Отвечает Zabijako Diana.

функция - у, аргумент - х

у нас х=0,36

подставляем это число в функцию у=х²

\displaystyle y=0,36^2= (\frac{36}{100})^2 = (\frac{9}{25})^2 = \frac{81}{625}

значение функции равно 81/625