Ви хотіли придбати телефон, який коштував 5000 грн. Перед святами його ціну знизили на 25%. Якою

стала ціна телефону?

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ:

5000 грн-100%

5000:2=2500(грн)-50%

2500:2=1250(грн)-25%

5000-1250=3750(грн)

Пошаговое объяснение:

цена телефона стала 3750 грн

Отвечает Церковная Диана.

Ответ: 3750

Пошаговое объяснение:

треба пояснення як робити?