Зі станції одночасно в протилежних напрямках виришули два поїзди. Через 3год відстань мвж нтми

стала 456км. З якою швидкістю рухався другий поїзд, якщо швидкість першого була 78км./год і поїзди рухалися рівномірно?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Савелий.

Ответ:

1) 456:3=152(км\год)-проїхали за 1 годину  разом.

2) 152-78=74(км\год)

Відповідь: швидкість другого поїзда 74 кілометри за годину.

Отвечает Амангельдиев Алмат.

Ответ:

скорость второго поезда 74 км/ч

Пошаговое объяснение:

1)456:3=152 км/ч -скорость удаления поездов

2)152-78=74 км/ч- скорость второго поезд