Фермер відвіз у перший магазин n мішків картоплі, а в другий - на 4 мішків більше, ніж у перший.

Скільки тонн картоплі в нього залишилося, якщо врожай склав 3,2 тонни, а в кожному по 50 кг? (n = 10, 15, 20)

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3200-(50n+50(n+4))=

3200-(50n+50n+200)=

3200-100n-200=

3000-100 n

1)3000-100×10=2000(кг)

2)3000-100×15=1500( кг)

3)3000-100×20=1000(кг)