Перший робітник працював 5 днів, а другий — 7 днів. Усього за роботу їм заплатили 18000 грн. Як

робітники мають розділити ці гроші між собою, якщо щоденний заробіток у них однаковий?Помогите пж!​

Ответы на вопрос

Отвечает Клімук Соня.
1) 5 + 7 = 12 (дн.) – разом
2) 18000 : 12 = 1500 (грн) – заробіток за 1 день
3) 1500 • 5 = 7500 (грн) – заробив I робітник
4) 1500 • 7 = 10500 (грн) – заробив II робітник
Відповідь: першому робітнику треба заплатити 7500 гривень, а другому — 10500 гривень.