Один робітник може виконати замовлення за 24 дні, а інший за 12 днів. Спочатку над виконанням

замовлення 6 днів працював перший робітник, а потім роботу закінчив другий. Скільки днів працював другий робітник? СРОЧНО!!!!!! ОЧЕНЬ НАДО ПЖЖЖЖЖЖЖ ПРОШУ УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ СРОЧНООО ДАЮ 40 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Степан.

24÷12=2

6÷2=3(дня)работал 2 роботник