Морська лисиця в 5 разів довша за морську собаку, яка в 2 рази корот ша за колючу акулу. Визнач

довжину кожної з тварин, якщо відомо, що Морський ангел довший за колючу акулу на 20 см і його довжина втричі більша за довжину морської собаки.

Ответы на вопрос

Отвечает Орехова Ангелика.

Довжина собаки-х, довжина морської лисиці 5х, довжина морського ангела 2х, довжина колючої акули

- 0,5

2x – 0,5x = 1,5.

1,5 x = 1,5.

x = 1 м - собака, морська лисиця 5 м ангел 2

м, акула - 0,5 м. 2. 3/7 та 5/9 порівняємо, привівши до спільного знаменника: 27/63 менше 35/63,

значить довше частини 5метрової колоди.

Отвечает Редько Ваня.

Пошаговое объяснение:

Морская собака = х см

Морской ангел = 3х см

Морская лисица = 5х см

Колючая акула = 2х см

Морской ангел в 3 раза длиннее морской собаки и на 20 см длинее колючей акулы

3х = 2х + 20

3х - 2х = 20

х = 20

Морская собака = (х) = 20 см

Морской ангел = (3х) = 3 * 20 = 60 см

Морская лисица = (5х) = 5 * 20 = 100 см

Колючая акула= (2х) = 2 * 20 = 40 см