Один з двох доданків дорівнює 60 і складає 3/5 від суми. Знайди другий доданок.​


Ответы на вопрос

Отвечает Соклакова Таня.

Пошаговое объяснение:

1) 60 : 3/5 = 60 * 5/3 = 20 * 5/1 = 100/1 = 100 - сумма двух чисел

2) 100 - 60 = 40 - второе слагаемое