Які з наведених пар дробів взаєно доповнюють один одного до одиниці 5/9і9/5 ; 5/9і5/9 ; 4/9і5/5 ;

3/9і6/9?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Данила.

Ответ:

Последние две

Пошаговое объяснение:

4/9+5/9=9/9=1

3/9+6/9=9/9=1