По краю стежини повзе равлик зі швидкістю 8 см/хв, а за ним на відстані 57 см біжить мурашка зі

швидкістю 27 см/хв. Яка відстань буде між равликом і мурашкою через 2 хв? Скільки потрібно хвилин мурашці, щоб на здогнати равлика?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Анастасия.

Відповідь:

5 хвилин

Покрокове пояснення:

1) 27 – 8 = 19 (см/хв) — швидкість навздогін;

2) 19 · 2 = 38 (см) — відстань за 2 хвилини;

3) 38 + 57 = 95 (см) — відстань між равликом і мурашка;

4) 95 : 19 = 5 (хв).

Відповідь: мурашці потрібно 5 хвилин, щоб наздогнати равлика.