Із 10 кг борошна виходить 15 кг печеного хліба. Скільки кілограм хліба вийде із 40 кг борошна?

Виконану роботу надішліть для перевірки. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Косан Бекзат.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

1) 15 ÷ 10 = 1,5 - 1%

2) 1,5 × 40 = 60