у петрика було 12 грн 40 к скільки грошей залишилось у нього після того як він купив два тістечка

по 5 грн 50 к кожне

Ответы на вопрос

Отвечает Полонеев Саша.

Відповідь:

1 грн 40 к.

Покрокове пояснення:

Якщо він купив два тістечка по 5 грн 50 к. , то тоді робимо так:

5,50 + 5,50 = 11 (грн)                  або                     5,50 × 2 = 11 (грн)

Далі нам треба дізнатися, скільки в нього залишилось грошей:
12,40 - 11 = 1 грн 40 к.

Або можна зробити однією дією:

12,40 - (5,50 + 5,50) = 1 грн 40 к

Або

12,40 - ( 5,50 × 2 ) = 1 грн 40 к.

Відповідь: У Петрика залишилось 1 грн 40 к.

Вирішуй, як тобі буде зручніше)

Отвечает Савченко Дарья.

Ответ:

У Петрика було 12грн 40коп. І він купив 2 тістечка по 5грн 50коп. Щоб знайти скільки грошей в нього залишилося, треба:

  • додати ціну 2 тістечок
  • Відняти сумму 2-х тістечок від його грошей.
  1. 5грн 50коп + 5грн 50коп = 11грн
  2. 12грн 40коп - 11грн = 1грн 40коп

Відповідь: У Петрика залишилася 1грн 40коп.